Výčet všech motocyklů, na kterých nám bylo dopřáno získávat první zkušenosti a šrámy, bych nechal stranou, poněvadž těch značek a typů v dobách oněch tady zase moc na výběr nebylo.

 

       A teď už Něco k historii

 

K naší historii mnoho co napsat. Není nijak dlouhá  a nic románového bych na ní taky neviděl. Většina z nás se známe už řadu let a někteří dokonce ještě déle. Jezdit po českých lucích a hájích, jsme začali jako většina dnešních motorkářů, již v raném dětském věku.

 K věci. Na první sraz jsme byli zavlečeni nezodpovědnými kamarády v roce 1997 a tak se nám to zalíbilo, že na ně jezdíme dosud. Osudový zlom pro nás svobodné jezdce nastal v okamžiku, kdy nás kamarád požádal, jestli bychom mu nepomohli s organizací dětského dne pod názvem motorkáři dětem a pod hlavičkou MOTO VRAŇANY.

To se stalo v roce 2002. A ten kamarád se jmenoval Víťan Kunt, který byl našim prvním prezidentem, než si ho v jedné zatáčce zavolala slečna s kosou.

             Oficiální ustavovací schůze se konala a od té doby spolu jezdíme jako ORELES DEMENT RIDERS  pod stejnou nášivkou na vestě a s velkou láskou k motorkám.

V průběhu let došlo k různým změnám jak členů, tak i vzhledu nášivky.

2002 - 2012

V druhé polovině roku 2012 jsme začali budovat vlastní klubovnu ve Vraňanech, kde nás také napadlo že by jsme mohli, dát klubu noví název nebo spíše ho upravit tak aby byl novodobí ale zároveň v sobě nesl dlouhodobou historii kterou za sebou klub má.

A tak vznikl některým z vás známí.

EAGLES RIDERS CZECH REPUBLIC

ORLÍ JEZDCI

 

 

Tímto bych zatím ukončil toto vyprávění o minulosti naší.

 

NĚKDY NA VIDĚNOU NA SRAZECH AKCÍCH AŤ UŽ NAŠÍCH ČI NAŠÍCH KAMARÁDŮ V SEDLE